Evropa – naložbe – mladi – delovna mesta – begunska kriza – evro – tvoje mnenje?

Podpredsednik Evropske komisije, pristojen za delovna mesta, rast, naložbe in konkurenčnost, Jyrki KATAINEN bo 9. oktobra 2015 na obisku v Sloveniji predstavil Naložbeni načrt za Evropo.

V okviru svojega obiska bi rad poglede o aktualnih razmerah v Evropi izmenjal tudi z vami študenti.

Vabimo vas, da se nam pridružite na srečanju s podpredsednikom Evropske komisije Jyrkijem Katainenem in podate svoje  mnenje na temo:

Evropa na razpotju – gospodarski, socialni in politični izzivi“.

Srečanje bo 9. oktobra 2015, med 11:00 – 11:45 uro, na Ekonomski fakulteti Univerze v Ljubljani.

Kratkemu uvodnemu nagovoru bo sledila razprava z vami.

Predavanje bo v angleščini.