Karierni tabor Kariernih centrov UL

Spoštovani,

v organizaciji Kariernih centrov Univerze v Ljubljani bo od 4. do 8. julija 2016, na rektoratu Univerze v Ljubljani, potekal Karierni tabor KC UL.

Skozi celoten teden bodo udeleženci lahko krepili svoje zaposlitvene veščine in se pripravljali na vstop na trg dela.

Udeleženci Kariernega tabora se bodo imeli priložnost vključiti v vsebinsko pestre delavnice in CV kliniko.

Več o vsebini tabora si lahko preberete na strani Kariernih centrov.

Prijava na delavnice je na tej povezavi.

Poleg svetovanja bosta 8.7.2016 tudi CV kliniki v slovenščini in angleščini. Tu bodo  bodo posamezniki dobili povratno informacijo na pripravljene pisne predstavitve – motivacijsko pismo in življenjepis. Za termin se je potrebno naročiti.

Prijavo na CV kliniko v slovenščini pošljite na: tina.kozic@uni-lj.si, prijavo na CV kliniko v angleščini pošljite na aleksandra.radusinovic@uni-lj.si