Pozdrav brucem 2015

V četrtek, 1. oktobra 2015, bo na Kongresnem trgu v Ljubljani potekal tradicionalni sprejem brucev Univerze v Ljubljani. Prireditev, ki se bo začela ob 16. uri, bo postregla z živahnim programom, kjer ne bo manjkalo glasbe, smeha in športnih aktivnosti. Dogodek se bo predvidoma zaključil ob 20. uri, vseskozi pa bodo novopečeni študentje lahko informacije o študiju in obštudijskih dejavnostih pridobivali na stojnicah 23 fakultet in treh akademij.

Uradni del s slavnostnim odprtjem novega študijskega leta se bo začel ob 17. uri. Brucem bodo dobrodošlico izrekli rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Ivan Svetlik, predsednik Študentskega sveta Univerze v Ljubljani Miha Rajh in župan Mestne občine Ljubljana Zoran Janković. Prisotno bo tudi vodstvo vseh 23 fakultet in treh akademij.

Kako pestro, zanimivo in živahno je bilo na lanskoletnem sprejemu brucem, si lahko ogledate tukaj.

Vljudno vabljeni!