ABSOLVENTI IN MAGISTRANTI NA #LJFW

Na zadnji reviji letošnjega Ljubljanskega Tedna Mode se je v sklopu skupnega projekta z naslovom  “HORTIFASHION” predstavilo 10 študentov absolventov Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani ter študentje 1. in 2. letnika podiplomskega študijskega programa Oblikovanja tekstilij in oblačil. V četrtek, 14. 4. 2016 so se na Trgu republke v Ljubljani predstavili: Dejan Petrovič, Admir Kapič, David Baccalli, Nejc Šubic, Petra Šink, Tjaša Černe, Julia Kaja Horvat ter Lucija Jankovec, Neja Kaligaro in Tina Gorkič. Vsak izmed študentov je oblikoval svojo lastno zaključeno kolekcijo, ki je vsebovala od pet do osem oblikovanih silhuet. Dela so nastala pod mentorstvom izr. prof. Elene Fajt, red. prof. Marije Jenko, red. prof. Almire Sadar, tehn. sod. Nataše Hrupič, tehn. sod. Alenke More, tehn. sod. Marjete Čuk in tehn. sod. Andreja Vilarja.

Ličenje: MUD Make-up Designory

Frizure: Mič Styling