Vabilo na okroglo mizo Predstavitev izkušenj s prijavljanjem projektov Marie Curie

Spoštovani!

Društvo Mlada akademija v torek, 16. maja 2017, organizira okroglo mizo z naslovom “Predstavitev izkušenj s prijavljanjem projektov Marie Curie”. Na njem bodo prijavitelji (in dobitniki) delili svoje izkušnje in skrivnosti za pripravo dobre prijave.

Pridružite se jim ob 18. uri v kavarni Pritličje (Mestni trg 2).

Dogodek bo povezovala dr. Tea Romih, prav tako prijaviteljica MSCA, njeni sogovorniki pa bodo:
– kulturna antropologinja dr. Barbara Turk Niskač,
– mikrobiologinja dr. Tinkara Tinta, Nacionalni inštitut za biologijo – Morska biološka postaja Piran,
– inženir elektrotehnike dr. Blaž Cugmas, Fakulteta za elektrotehniko UL,
– zgodovinar dr. Borut Klabjan, European University Institute (Italija),
– kemičarka dr. Angelina Sekirnik, Acies Bio d.o.o.

Dogodek je brezplačen, zaradi omejenega števila mest (40) pa je obvezna prijava preko obrazca.

Se vidimo!

UO Mlada akademija

Več informacij dobite v priloženi datoteki. MA_VABILO_okrogla_miza_MSCA-IF