Podelitev Rektorjeve nagrade za naj inovacijo_spletni dogodek; v četrtek, 11. novembra 2021, ob 17. uri

Spoštovani,

zaradi epidemioloških razmer bo tudi letos podelitev Rektorjeve nagrade za naj inovacijo Univerze v Ljubljani potekala kot spletni dogodek.

Vabljeni k spremljanju dogodka na Facebook profilu Ljubljanskega univerzitetnega inkubatorjav četrtek, 11. novembra 2021, ob 17. uri

Inovacije bo predstavilo 12 finalistk/finalistov (6 v kategoriji študentke/študenti in alumne/alumni, 6 v kategoriji raziskovalke/raziskovalci).

Kratke predstavitve finalnih inovacij si lahko preberete tukaj.

Najboljše tri inovacije v vsaki kategoriji bodo prejele denarno nagrado iz Rektorjevega sklada v skupni vrednosti 12.000 evrov in pomoč pri vstopu na trg.

Natečaj Rektorjeva nagrada za naj inovacijo Univerze v Ljubljani poteka v sodelovanju z Ljubljanskim univerzitetnim inkubatorjem (LUI).