Povračilo stroškov poti RSUL za udeležbo na dogodku za ključne tehnologije Obzorja Evropa

Spoštovani,

Raziskovalke in raziskovalce Univerze v Ljubljani obveščamo o dogodku za ključne tehnologije Obzorja Evropa (EU Brokerage Event on Key Enabling Technologies in Horizon Europe), ki bo potekal 10. novembra v Strasbourgu (Francija). Dogodek je odlična priložnost za mreženje in izmenjavo idej za skupne prijave na Obzorje Evropa (tudi EIT in EIC razpise).

Več informacij o dogodku izvolite preko naslednje povezave: KETs 2022, Calls 2023-2024 On-site event – Home (b2match.io).

Rok za registracijo na dogodek je 8.11.2022, vendar je interes za dogodek običajno velik, zato se je potrebno čim prej prijaviti.

Iz Razvojnega sklada Univerze v Ljubljani (RSUL) bomo trem (3) raziskovalcem ali raziskovalkam iz različnih članic, ki se prvi prijavijo z e-pošto na naslov eusklad@uni-lj.si, financirali potne stroške do višine 1.000 EURRok za oddajo interesa je 13.10.2022 do 12.00 ure.