Poziv za sodelovanje na Festivalu UNI.MINDS – predstavite se na stojnici 8.11 in 10.11.2022; najkasneje do 30. 8. 2022 pošljite izpolnjen obrazec o prijavi

Pisarna za prenos znanja Univerze v Ljubljani bo skupaj z Univerzo v Mariboru in Univerzo na Primorskem med 8. in 10. novembrom 2022 že tretje leto zapored organizirala spletni festival UNI.MINDS, ki je namenjen povezovanju raziskovalcev z gospodarskim okoljem.

Letošnje leto so se povezali z lokalnimi predstavniki EIT v Sloveniji (več o EIT si lahko preberete: https://eit.europa.eu/). Skupaj bodo predstavili, kako lahko EIT pomaga pri  razvoju inovacij, izmenjavi znanja in prenosu raziskav na trg. Teme, na katere se bodo osredotočali, so zato povzeli kar po EIT tematikah: FOOD; HEALTH; DIGITAL; CLIMATE; MANUFACTURING in RAW MATERIALS. Dogodek bo imel mednarodno noto in bo potekal v angleščini.

Na festivalu želijo preko virtualnih stojnic (SCIENCE BOOTHS) predstaviti, katera vrhunska znanja imamo na slovenskih univerzah in kako lahko z njimi sooblikujemo družbo. Vse, ki ste aktivni na omenjenih temah in bi želeli vaše (potencialne) inovacije (tehnološke ali netehnološke) predstaviti javnosti, tako vljudno vabijo, da najkasneje do 30. 8. 2022 pošljete izpolnjen obrazec o prijavi (v priponki) na gospodarstvo@uni-lj.si. V priponki si lahko si ogledate tudi format predstavitve lanskih inovacij. Dogodek poteka na platformi HUBILO, ki omogoča statistike vpogleda v vašo inovacijo in tudi te podatke na koncu delimo z razstavljavci.

Razstavljavci boste vabljeni na zaključni dogodek konference, ki bo potekal v živo, samo za vabljene.

O nadaljnjih korakih vas bomo pravočasno obveščali.

Za boljšo predstavo o UNI. MINDS festivalu vas vabimo k ogledu zaključnega videa festivala 2020.