3. razpis za Inovacijski sklad Univerze v Ljubljani, prijave na razpis: do 22. avgusta 2022

Obveščamo vas, da je odprt 3. razpis za Inovacijski sklad Univerze v Ljubljani. Prijave na razpis so odprte do 22. avgusta 2022.

Inovacijski sklad omogoča vsem raziskovalcem UL, da lažje uresničijo svojo tehnologijo ali rešitev za določen izziv. Prijavljeni projekti – tehnološki ali netehnološki – prejmejo:

• Finančna sredstva (do 25.000 €/projekt)
  • Dostop do podjetij in investitorjev
  • Pomembno referenco
  • Podporo pri trženju

Namen inovacijskega sklada Univerze v Ljubljani je olajšati proces razvijanja inovativnih rešitev. Tako pripomoremo k višji stopnji njihove tehnološke pripravljenosti in s tem tudi privlačnosti industrijskim partnerjem oz. trgu.

Kandidirajo lahko:

• Raziskovalni projekti, katerih intelektualna lastnina je v lasti UL.
  • Če je lastnikov več, mora biti tehnologija vsaj v 50-% lasti UL (če sta lastnika 2) oz. vsaj v 30-% lasti UL (če so lastniki 3 ali več).
  • Če gre za univerzitetni know-how, morajo biti urejena pravna razmerja z UL.
  • Raziskovalec lahko sodeluje le z eno projektno prijavo.

Prijava na razpis poteka prek prijavnega obrazca. Podpisan obrazec in spremljajočo razpisno dokumentacijo posredujte na e-naslov: gospodarstvo@uni-lj.si.

Pred prijavo svetujemo, da stopite v stik s Pisarno za prenos znanja. Za več informacij pišite na gospodarstvo@uni-lj.si.