(Spre)govori znanost: Pandemija in demokracija; torek, 9. novembra 2021, ob 17. uri (virtualni dogodek)

Vljudno vabljeni na spletni pogovor Univerze v Ljubljani (Spre)govori znanost: Pandemija in demokracija, ki bo danes, 9. novembra 2021, ob 17. uri. Prenos bo:

Z nami bodo:

• dr. Ksenija Vidmar Horvat, prorektorica Univerze v Ljubljani in profesorica sociologije kulture na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani,
  • dr. Simona Zavratnik, raziskovalka na Centru za prostorsko sociologijo na Fakulteti za družbene vede Univerze v Ljubljani,
  • dr. Mladen Dolar, profesor na Oddelku za filozofijo na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani,
  • dr. Saša Zagorc, profesor za ustavno pravo na Pravni fakulteti Univerze v Ljubljani.