UL obvestilo_Razpis Danubius Young Scientist Award 2021_interni rok UL za izbor nominacij zaključen

Obveščamo vas, da je Komisija za raziskovalno in razvojno delo UL na 8. dopisni seji sprejela naslednji sklep:

Člani Komisije za raziskovalno in razvojno dejavnost se strinjajo in predlagajo, da se v imenu Univerze v Ljubljani, za razpis Danubius Young Scientist Award 2021<http://www.idm.at/projekte/preise/danubius-young-scientist-award> nominirajo naslednji kandidati članic:

1. UL, FGG
  2. UL, FS
  3. UL, FDV

Izbrane kandidate bomo obvestili o oddaji nominacij UL na razpis DYSA, zato vljudno naprošamo, da članice ali kandidati ne oddajate nominacij samostojno.

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost

Univerza v Ljubljani

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost / University Office for Research