Vabilo na spletno usposabljanje Etični vidiki raziskav, ki vključujejo delo z ljudmi; 9.11.2021 ob 13.uri preko ZOOM-a

Univerzitetna služba za raziskovalno dejavnost vas 9. novembra 2021 ob 13. uri vabi na spletno usposabljanje Etični vidiki raziskav, ki vključujejo delo z ljudmi. Usposabljanje bo udeležence podrobneje seznanilo z različnimi etičnimi zahtevami, s katerimi se raziskovalci/raziskovalke in študenti/študentke soočijo pri raziskavah, ki vključujejo delo z ljudmi.

Usposabljanje bo izvedel prof. dr. Grega Repovš, redni profesor za občo psihologijo na Filozofski fakulteti Univerze v Ljubljani, ter predsednik univerzitetne komisije za etiko v raziskavah, ki vključujejo delo z ljudmi. Usposabljanje bo potekalo v slovenskem jeziku in je namenjeno raziskovalcem/raziskovalkam, pedagogom/pedagoginjam in doktorskim študentom/študentkam Univerze v Ljubljani. Dogodek bo potekal preko platforme Zoom in se bo snemal. Posnetek dogodka bo kasneje uporabljen v izobraževalne namene.

Brezplačna prijava na spletno usposabljanje: https://forms.office.com/r/TkWrMLCbHb

Program usposabljanja: Program