PredmetKontaktne ureECTS
PSVDΣ
1. semester2850165045030
GIS v geologiji300150453
Kemija 1600150755
Kristalografija300300604
Matematika 1600300906
Fizika 1450300755
Osnove geologije6004501057
2. semester21002103045030
Geomehanika300150453
Mineralogija300600906
Osnove geologije00015151
Paleontologija45045151057
Preiskave mineralnih materialov450300755
Statistika v geologiji300450755
Uvod v strokovno-raziskovalno delo300150453
SKUPAJ49503753090060

Oznake v predmetniku pomenijo:
P – predavanja
S – seminar
V – vaje
D – druge oblike neposrednega pedagoškega dela (predvsem projektno delo)
ECTS – kreditne točke po evropskem sistemu prenosa kreditnih točk (1 kreditna točka pomeni 30 ur obremenitve študenta)
Siva – Sivo zapisani predmeti se v tem študijskem letu ne izvajajo

Ooops...

Uporabljate zastarelo / nepodprto različico brskalnika.
Za najboljšo uporabniško izkušnjo, prosimo nadgradite svoj brskalnik ali uporabite alternativne možnosti kot na primer Mozilla Firefox ali Google Chrome.