Letnik:
Ponedeljek
16. maj 2022
Torek
17. maj 2022
Sreda
18. maj 2022
Četrtek
19. maj 2022
Petek
20. maj 2022
Sobota
21. maj 2022
7.00
7.30
8.00
Video Andrej Učakar (V_GIK) 8.00-9.30
(V_GIK) 32020283, 32020052, 32020049, 32020044, 32020042, 32020041, 32020033, 32020008, 32020006, 32020004, 32019275, 32019268, 32019067, 32019065, 32018041, 32018015
Video Andrej Učakar (V_GMT) 8.00-9.30
(V_GMT) 32021266, 32020324, 32020320, 32020307, 32020306, 32020280, 32020158, 32020125, 32020124, 32020119, 32020117, 32020112, 32020111, 32020110, 32020109, 32020107, 32020106, 32020105, 32020104
Osnove 3D modeliranja Andrej Iskra, Jon Brce (V_GIK_2) 8.00-10.00
(V_GIK_2) 32021264, 32020053, 32020050, 32020044, 32020043, 32020041, 32020039, 32020034, 32020032, 32019110
Osnove 3D modeliranja Andrej Iskra, Jon Brce (V_GIK_2) 8.00-10.00
(V_GIK_2) 32020283, 32020052, 32020028, 32020024, 32020020, 32020017, 32020016, 32020012, 32020008, 32020004, 32019063
8.30
Ilustracija, fotografija, video 1b Marjeta Godler, Andrej Učakar (P+S+V) 8.30-10.30
(P+S+V) 32021261, 32021236, 32021235, 32021230, 32021217, 32021190
9.00
9.30
Predstavitvene tehnike 2b Marjeta Godler, Andrej Učakar (P+S+V) 9.30-12.30
(P+S+V) 32019261, 32019184, 32019142, 32019139, 32019138, 32019137, 32019136, 32019135, 32019134, 32019132, 32019131, 32019130, 32019129, 32019127, 32019125, 32019124, 32019123, 32019020, 32019019, 32019018, 32019017, 32018282, 32018185, 32018174, 32018173, 32018082, 32018081, 32018077, 32017073
Video Andrej Učakar (V_GMT) 12.00-13.30
(V_GMT) 32020338, 32020313, 32020303, 32020180, 32020150, 32020103, 32020102, 32020099, 32020098, 32020092, 32017113
Digitalno oblikovanje 1 Tanja Nuša Kočevar, Marjeta Čuk (V) 9.30-11.00
(V) 32021315, 32021198, 32021175, 32021163, 32021113, 32021108, 32021091, 32021084, 32021063, 32021044, 32021040, 32021039, 32021017, 32021009, 32020067
Video Andrej Učakar (V_GMT) 9.30-11.00
(V_GMT) 32020331, 32020328, 32020311, 32020151, 32020142, 32020140, 32020136, 32020135, 32020133, 32020132
10.00
Osnove 3D modeliranja Andrej Iskra, Jon Brce (V_GMT_3) 10.00-12.00
(V_GMT_3) 32019191, 32019188, 32019179, 32019177, 32019172, 32019163, 32019154, 32019153, 32019149, 32019148, 32019096, 32019092, 32019085, 32019082, 32019076, 32019045, 32019042, 32017127
Osnove 3D modeliranja Andrej Iskra, Jon Brce (V_GMT_3) 10.00-12.00
(V_GMT_3) 32019305, 32019198, 32019178, 32019174, 32019147, 32019146, 32019089, 32019087, 32019084, 32019041, 32019039, 32019036, 32019035, 32019034, 32019033, 32018166, 32018103, 32017113
10.30
Osnove 3D animacij in simulacij Andrej Iskra, Jon Brce (V) 10.30-12.00
(V) 32019272, 32019271, 32019118, 32019116, 32019107, 32019085, 32019056, 32019039, 32019035, 32019033, 32019010, 32019007, 32018025, 32018015
11.00
Digitalno oblikovanje 4b Karin Košak, Tanja Nuša Kočevar, Deja Muck, Marjeta Čuk (P+S+V) 11.00-13.30
(P+S+V) 32021261, 32021236, 32021235, 32021230, 32021217, 32021190
11.30
12.00
3D tehnologije Matej Pivar, Jon Brce (V) 12.00-13.30
(V) 32019275, 32019274, 32019174, 32019168, 32019148, 32019147, 32019146, 32019096, 32019092, 32019084, 32019080, 32019042, 32019041, 32019039, 32019035, 32019034, 32017113
12.30
Osnove 3D animacij in simulacij Andrej Iskra, Jon Brce (V) 12.30-14.00
(V) 32019305, 32019275, 32019274, 32019174, 32019167, 32019119, 32019117, 32019111, 32019109, 32019072, 32019026, 32019011, 32018041, 32018038
Digitalno oblikovanje 3 Tanja Nuša Kočevar, Marjeta Čuk (V) 12.30-14.00
(V) 32020080, 32020071, 32019137, 32019136, 32019134, 32019127, 32019125, 32019124, 32019123, 32018174, 32018173, 32018081
13.00
13.30
Video Andrej Učakar (V_GIK) 13.30-15.00
(V_GIK) 32020166, 32020050, 32020046, 32020043, 32020039, 32020034, 32020029, 32020028, 32020024, 32020022, 32020021, 32020020, 32020009, 32019110, 32018014
Digitalno oblikovanje 3 Tanja Nuša Kočevar (P+S) 13.30-15.00
(P+S) 32020080, 32020079, 32020072, 32020071, 32020068, 32020066, 32020062, 32020059, 32020058, 32019276, 32019184, 32019142, 32019139, 32019137, 32019136, 32019134, 32019127, 32019125, 32019124, 32019123, 32018174, 32018173, 32018082, 32018081
Osnove 3D modeliranja Andrej Iskra, Jon Brce (V_GIK_3) 13.30-15.30
(V_GIK_3) 32019275, 32019119, 32019117, 32019115, 32019114, 32019104, 32019075, 32019072, 32019026, 32019014, 32019011, 32018337, 32018278
Osnove 3D modeliranja Andrej Iskra, Jon Brce (V_GIK_3) 13.30-15.30
(V_GIK_3) 32019272, 32019271, 32019121, 32019118, 32019116, 32019107, 32019057, 32019056, 32019054, 32019010, 32019007, 32019006, 32018025, 32017031
14.00
14.30
15.00
Digitalno oblikovanje 1 Tanja Nuša Kočevar, Marjeta Čuk (V) 15.00-16.30
(V) 32021157, 32021153, 32021129, 32021126, 32021124, 32021117, 32021105, 32021103, 32021102, 32021098, 32021081, 32021070, 32021057, 32021048, 32021025
15.30
Video Andrej Učakar (V_GMT) 15.30-17.00
(V_GMT) 32021269, 32020317, 32020310, 32020184, 32020163, 32020162, 32020160, 32020148, 32020146, 32020141, 32020139, 32020134, 32020128, 32020126, 32020122, 32020118, 32020113, 32019166, 32019079
Oblikovanje medijev Gregor Franken (V_GMT) 15.30-16.30
(V_GMT) 32019188, 32019175, 32019172, 32019169, 32019167, 32019163, 32019158, 32019092, 32019084, 32019081, 32019080, 32019078, 32019076, 32018183, 32018169, 32018143, 32017127
16.00
16.30
Digitalno oblikovanje 3 Tanja Nuša Kočevar, Marjeta Čuk (V) 16.30-18.00
(V) 32020079, 32020072, 32020068, 32020066, 32020062, 32020059, 32020058, 32019276, 32019184, 32019142, 32019139, 32018082
Oblikovanje medijev Gregor Franken (V_GMT) 16.30-17.30
(V_GMT) 32020275, 32020274, 32019304, 32019198, 32019176, 32019174, 32019168, 32019165, 32019155, 32019153, 32019151, 32019149, 32019147, 32019096, 32019045, 32019044, 32019043, 32019042, 32018166
17.00
3D tehnologije Matej Pivar, Jon Brce (V) 17.00-18.30
(V) 32019304, 32019272, 32019178, 32019169, 32019163, 32019155, 32019154, 32019153, 32019149, 32019121, 32019089, 32019082, 32019077, 32019072, 32019012, 32019010, 32019006
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
16. maj 2022
17. maj 2022
18. maj 2022
19. maj 2022
20. maj 2022
21. maj 2022