Letnik:
Ponedeljek
16. maj 2022
Torek
17. maj 2022
Sreda
18. maj 2022
Četrtek
19. maj 2022
Petek
20. maj 2022
Sobota
21. maj 2022
7.00
7.30
8.00
Načrtovanje ekološke embalaže Diana Gregor Svetec, Klementina Možina (P) 8.00-10.30
(P) 32019111, 32019107, 32019075, 32019059, 32019054, 32019012, 32018337, 32018057, 32018044, 32018037
Tehnične tekstilije Dunja Šajn Gorjanc (P) 8.00-9.30
(P) 32021253, 32021252, 32021251, 32021246, 32021242, 32021228, 32021221, 32021197, 32021168, 32021132
Likovne analize grafičnih izdelkov 2 Boris Beja (P+S) 8.00-11.30
(P+S) 32021325, 32021260, 32021258, 32021256, 32021254, 32021250, 32021249, 32021248, 32021247, 32021245, 32021244, 32021243, 32021241, 32021240, 32021239, 32021238, 32021237, 32021234, 32021232, 32021229, 32021227, 32021226, 32021225, 32021223, 32021222, 32021220, 32021219, 32021218, 32021216, 32021215, 32021191, 32021185, 32021184, 32021183, 32021180, 32021179, 32021173, 32021170, 32021156, 32021155, 32021146, 32021143, 32021141, 32021131, 32020258, 32020250, 32020247, 32020236, 32020231, 32020230, 32020215, 32020202, 32020191, 32020189
Poslovni informacijski sistemi Urška Vrabič Brodnjak (S) 8.00-10.00
(S) 32020276, 32020275, 32020274, 32019307, 32019198, 32019191, 32019188, 32019179, 32019178, 32019177, 32019176, 32019175, 32019174, 32019168, 32019167, 32019165, 32019163, 32019158, 32019153, 32019148, 32019146, 32019093, 32019089, 32019087, 32019085, 32019082, 32019080, 32019078, 32019077, 32019044, 32019035
8.30
9.00
9.30
Konfekcija Mateja Bizjak (P) 9.30-11.00
(P) 32020302, 32020300, 32020298, 32020296, 32020293, 32020271, 32020269, 32020268, 32020090, 32020088, 32020081, 32019185, 32019145
Tekstilni tisk Petra Forte Tavčer (P) 9.30-11.30
(P) 32020302, 32020300, 32020298, 32020296, 32020293, 32020271, 32020269, 32020268, 32020090, 32020088, 32020081, 32019185, 32019145
10.00
Vodenje kakovosti Klemen Možina, Marica Starešinič (P+S) 10.00-13.30
(P+S) 32020276, 32020275, 32020274, 32020273, 32020090, 32019304, 32019287, 32019278, 32019169, 32019155, 32019151, 32018278, 32018183, 32018169, 32018143, 32018103, 32017326, 32014311
10.30
11.00
Oblačilna tradicija Alenka Pavko Čuden (P+S) 11.00-14.30
(P+S) 32021279, 32021061, 32021045, 32020002
Tekstilna in oblačilna tradicija Alenka Pavko Čuden, Klara Kostajnšek (P+S) 11.00-14.30
(P+S) 32020300, 32020296, 32020271, 32020269, 32020268, 32020090, 32020088, 32019324, 32019287, 32019285, 32019185, 32019145, 32019027, 32019024, 32019021, 32014311
11.30
Osnove barvarstva Marija Gorjanc (P) 11.30-13.00
(P) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122
12.00
Erasmus (Rezervacija) 12.00-14.00
(Rezervacija)
Funkcionalizacija konfekcioniranih izdelkov Mateja Bizjak, Tatjana Rijavec (S) 12.00-14.00
(S) 32021253, 32021252, 32021251, 32021246, 32021242, 32021228, 32021221, 32021197, 32021168, 32021132
12.30
13.00
13.30
Oblikovanje informacij Nace Pušnik (P+S) 13.30-17.00
(P+S) 32020166, 32020053, 32020049, 32020046, 32020033, 32020032, 32020031, 32020029, 32020022, 32020021, 32020018, 32020016, 32020012, 32020009, 32020006
14.00
Matematika 1 Davorin Lešnik (V1) 14.00-17.00
(V1) 32021320, 32021316, 32021308, 32021289, 32021288, 32021279, 32021274, 32021273, 32021201, 32021196, 32021195, 32021186, 32021182, 32021178, 32021176, 32021165, 32021161, 32021158, 32021154, 32021151, 32021145, 32021139, 32021138, 32021134, 32021130, 32021127, 32021125, 32021120, 32021109, 32021106, 32021100, 32021099, 32021097, 32021096, 32021093, 32021090, 32021089, 32021088, 32021086, 32021080, 32021075, 32021073, 32021061, 32021053, 32021052, 32021050, 32021046, 32021045, 32021038, 32021037, 32021031, 32021028, 32021024, 32021022, 32021021, 32021019, 32021014, 32021013, 32021011, 32021010, 32021008, 32021005, 32021004, 32021002, 32021001, 32020172, 32020170, 32020055, 32020054, 32020047, 32020038, 32020035, 32020007, 32020005, 32020002, 32019074, 32019015
14.30
Usnje in krzno Marija Gorjanc (P+S) 14.30-17.00
(P+S) 32020269, 32020268, 32019324, 32019285, 32019278, 32019262, 32019145, 32019029, 32019027, 32019024, 32019021, 32019004, 32018096
15.00
Načrtovanje grafične proizvodnje Urška Vrabič Brodnjak (S) 15.00-18.00
(S) 32019307, 32019304, 32019191, 32019179, 32019177, 32019176, 32019175, 32019169, 32019168, 32019167, 32019158, 32019155, 32019154, 32019151, 32019149, 32019093, 32019082, 32019078, 32019077, 32019044, 32019043, 32019042, 32019041, 32019034, 32018183, 32018169, 32017127
15.30
Embalaža 2 Diana Gregor Svetec (S) 15.30-16.30
(S) 32020276, 32020275, 32020274, 32019307, 32019304, 32019198, 32019193, 32019188, 32019178, 32019177, 32019176, 32019175, 32019169, 32019168, 32019165, 32019163, 32019158, 32019155, 32019154, 32019153, 32019151, 32019149, 32019148, 32019147, 32019146, 32019108, 32019096, 32019093, 32019092, 32019089, 32019084, 32019080, 32019078, 32019077, 32019044, 32019043, 32019042, 32019041, 32019036, 32019033, 32019012, 32018278, 32018183, 32018169, 32018166, 32018143, 32018103, 32018017, 32017326, 32017127
16.00
16.30
17.00
17.30
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
16. maj 2022
17. maj 2022
18. maj 2022
19. maj 2022
20. maj 2022
21. maj 2022