Letnik:
Ponedeljek
16. maj 2022
Torek
17. maj 2022
Sreda
18. maj 2022
Četrtek
19. maj 2022
Petek
20. maj 2022
Sobota
21. maj 2022
7.00
7.30
8.00
Predstavitvene tehnike 1B P-605 (Risalnica) (P+S+V) 8.00-11.30
Dušan Kirbiš (P+S+V) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122skrij predmet
Oblikovanje tekstilij 2b L-604 (Tekstilnica) (P+S) 8.00-11.30
Marija Jenko, Arijana Gadžijev (P+S) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122skrij predmet
Oblikovanje oblačil 2b L-613 (Modelirnica) (P+S) 8.00-11.30
Petja Zorec, Nataša Peršuh (P+S) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122skrij predmet
Oblikovanje tekstilij 2b L-604 (Tekstilnica) (P+S) 8.00-11.30
Marija Jenko, Arijana Gadžijev (P+S) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122skrij predmet
Osnove barvarstva P-404 (P-Laboratorij 4) (V) 8.00-9.30
Mateja Kert, Veronika Vidmar (V) 32020288, 32020079, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019122skrij predmet
8.30
9.00
9.30
Osnove barvarstva P-404 (P-Laboratorij 4) (V) 9.30-11.00
Mateja Kert, Veronika Vidmar (V) 32020176, 32020080, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32019276, 32019183skrij predmet
10.00
10.30
11.00
Osnove barvarstva P-404 (P-Laboratorij 4) (S) 11.00-12.00
Mateja Kert (S) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122skrij predmet
11.30
Oblikovanje oblačil 2b L-613 (Modelirnica) (P+S) 11.30-15.00
Petja Zorec, Nataša Peršuh (P+S) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122skrij predmet
Apretura L-403 (Laboratorij 4) (V) 11.30-13.00
Brigita Tomšič, Veronika Vidmar (V) 32020288, 32020079, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019122skrij predmet
Osnove barvarstva P-016 (P) 11.30-13.00
Marija Gorjanc (P) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122skrij predmet
12.00
Strokovna angleščina P-502 (S_OTO) 12.00-15.30
Barbara Luštek Preskar (S_OTO) 32020076, 32020068, 32020066, 32020065, 32020062, 32020060, 32019276, 32019183skrij predmet
Modni stilizem 1 P-605 (Risalnica) (P+S) 12.30-15.00
Petja Zorec (P+S) 32020176, 32020079, 32020073, 32020063skrij predmet
Oblikovanje interiera 1 L-613 (Modelirnica) (P+V+D) 15.00-17.30
Marija Jenko (P+V+D) 32020288, 32020080, 32020071, 32020063, 32020059, 32019122skrij predmet
12.30
Digitalno oblikovanje 3 R-526 (V) 12.30-14.00
Tanja Nuša Kočevar, Marjeta Čuk (V) 32020080, 32020071skrij predmet
Študija mode in oblačenja P-605 (Risalnica) (P+V) 12.30-15.00
Elena Fajt (P+V) 32020073, 32020070, 32020065, 32020064, 32020061, 32020058skrij predmet
13.00
13.30
Digitalno oblikovanje 3 R-526 (P+S) 13.30-15.00
Tanja Nuša Kočevar (P+S) 32020080, 32020079, 32020072, 32020071, 32020068, 32020066, 32020062, 32020059, 32020058, 32019276skrij predmet
14.00
14.30
Apretura P-101 (P+S) 14.30-17.00
Brigita Tomšič (P+S) 32020288, 32020176, 32020080, 32020079, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32020065, 32020064, 32020063, 32020062, 32020061, 32020060, 32020059, 32020058, 32019276, 32019183, 32019122skrij predmet
15.00
Apretura L-403 (Laboratorij 4) (V) 15.00-16.30
Veronika Vidmar, Brigita Tomšič (V) 32020176, 32020080, 32020076, 32020073, 32020072, 32020071, 32020070, 32020068, 32020066, 32019276, 32019183skrij predmet
Podjetništvo P-104 (P+S+V) 15.00-18.30
Mojca Svetek, Blaž Zupan, Barbara Hvalič Erzetič (P+S+V) 32020060skrij predmet
Digitalno oblikovanje 3 R-526 (V) 16.30-18.00
Tanja Nuša Kočevar, Marjeta Čuk (V) 32020079, 32020072, 32020068, 32020066, 32020062, 32020059, 32020058, 32019276skrij predmet
Modni dodatki 1 P-605 (Risalnica) (P+D) 15.00-17.30
Nataša Peršuh, Arijana Gadžijev (P+D) 32020288, 32020176, 32020061skrij predmet
15.30
16.00
16.30
17.00
17.30
Tekstilna umetnost 1 P-502 (P+S) 17.30-21.00
Katja Burger, Arijana Gadžijev (P+S) 32020076, 32020070, 32020064, 32019183, 32019122skrij predmet
18.00
18.30
19.00
19.30
20.00
20.30
21.00
21.30
16. maj 2022
17. maj 2022
18. maj 2022
19. maj 2022
20. maj 2022
21. maj 2022
Izvozi:CSViCal