Cepljenje proti okužbam s HPV

5. 12. 2022, ob 10.02, napisal/-a Majda Štrakl
ZD za študente na Aškerčevi 4 vabi študente UL na cepljenje proti okužbam s HPV. Cepljenje je brezplačno za dekleta, ki so rojena leta 1998 ali kasneje. Cepilni dan bo potekal v sredo 14. decembra 2022 od 7. do 19. ure. Obvezno je predhodno naročanje od 6. do 13. septembra 2022 na spletni strani ZD ... Preberite več

Priznanje strokovni sodelavki – Majda Štrakl

5. 12. 2022, ob 9.40, napisal/-a Matej Fister
Majda Štrakl vodi študentski referat Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani od leta 2011. Ves ta čas izkazuje predanost svojemu delu ter pozitiven odnos do študentov in izvajalcev pedagoškega procesa. Zaveda se pomembnosti dobrih odnosov s študenti, ki v njej vidijo osebo, ki jih spremlja od vpisa do zagovora zaključnega dela. Čestitamo! Foto: Katja Kodba/STA

Priznanje strokovnim sodelavkam in sodelavcem NTF – Skupina Apis

5. 12. 2022, ob 9.33, napisal/-a Matej Fister
Skupina sodelavk in sodelavcev za uvedbo APIS na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani (Katja Anžlovar, Sabina Arhar, Irena Berlič, Barbara Bohar Bobnar, Marko Eržen, Matej Fister, Marinko Kondič, Ines Langerholc, Tajda Pantar, Nina Prunk, Anka Rupnik, Špela Turić, Željko Turić, Klaudija Turnšek, Helena Zalar) Nepedagoški strokovni delavci so začetek jeseni 2021 začeli z delom na implementaciji ... Preberite več

A1 Vajb Merch

2. 12. 2022, ob 11.47, napisal/-a Nace Pušnik
S študenti magistrskega študijskega programa Grafične in interaktivne komunikacije v sklopu seminarja predmeta Integracija oblikovanja in tehnologije sodelujemo z A1, natančneje A1 Vajb. Študenti bodo pripravili predloge A1 Vajb Merch-a za ciljno skupino mladi do 31. leta. 1. 12. je potekala predstavitev A1 Vajb, ki jo je izvedla Nikolaja Frece (ekspert za tržno komuniciranje).

Zagovor doktorske disertacije Gregorja Rajha

30. 11. 2022, ob 7.59, napisal/-a Majda Štrakl
Naravoslovnotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo na študijskem programu Grajeno okolje – znanstveno področje Geologija, zagovarjal doktorsko disertacijo: Gregor Rajh, mag. geofiz.,  v torek, 6.12.2022 ob  9. uri. Naslov doktorske disertacije: Raziskave strukture Zemljine skorje v severozahodnih Dinaridih z metodo lokalne seizmične tomografije  Zagovor bo v predavalnici P-208/2. nadstropje, Aškerčeva 12.

Zagovor doktorske disertacije Klemna Grabnarja

30. 11. 2022, ob 7.54, napisal/-a Majda Štrakl
Naravoslovnotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani obvešča, da bo na študijskem programu Znanost in inženirstvo materialov – smer Materiali, zagovarjal doktorsko disertacijo: Klemen Grabnar, univ. dipl. inž. metal. in mater.,  v petek, 16.12.2022 ob  9. uri. Naslov doktorske disertacije: Termodinamska karakterizacija orodnih jekel za delo v vročem  Zagovor bo v predavalnici P-11/Pritličje, Aškerčeva 12.

Razpis za odhod na Erasmus+ študijsko izmenjavo 2023/24- ZAPRT

29. 11. 2022, ob 11.29, napisal/-a Alenka Šalej Lah
Obveščamo vas, da je bil objavljen razpis za odhod na Erasmus+ študijsko izmenjavo v študijskem letu 2023/2024. Vse informacije v zvezi z Erasmus+ študijsko izmenjavo dobite na strani Mednarodne izmenjave. V kratkem bomo organizirali tudi predstavitev Erasmus+ študijske izmenjave, datum še sporočimo. Z morebitnimi vprašanji glede izmenjave se obrnite na dr. Alenko Šalej Lah, tel. 01/2003289.
Nov
Danes, 28. novembra, ob 11. uri smo na fakulteti podelili Prešernove nagrade, priznanja in zahvale najboljšim študentom. Hvala vsem prejemnikom in ostalim študentom, ki nam kažete svojo odličnost in nam dajete nov zagon za oblikovanje vedno bolj kakovostnih študijskih programov. Ponosni smo na vaše delo ter vam želimo še vsaj toliko uspehov!

Zmaga študentov OMM na regionalnem tekmovanju Steel-Challenge-17

28. 11. 2022, ob 12.17, napisal/-a blaz.karpe
Študent Gašper Krek je na tekmovanju v virtualni izdelavi jekla steelChallenge-17 postal regionalni zmagovalec. S tem se je uvrstil na finalno tekmovanje, ki bo 18. aprila 2023 na Dunaju. Letošnji izziv je bil tudi po oceni neodvisnih strokovnjakov zelo zahteven, zato je uspeh prikaz uspešnega kontinuiranega dela na področju modeliranja jeklarskih procesov. Rezultate in kratek ... Preberite več
Nov