Map of facilities

We are working on the English version of the map. Thank you for understanding.

Prtličje

Predavalnice

  • P-006
  • P-016
  • P-017

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • R-002
  • L-003 (Laboratorij za 3D tisk)
  • L-004 (Tkalnica)
  • L-007 (Tiskarna)
  • L-009 (Temnica)
  • L-015 (Dodelava)
  • L-018 (Pletilnica)

Drugi prostori

  • Recepcija (001)
  • Elektro postaja (005)
  • Vzdrževanje (008)
  • Toplotna postaja (010)
  • Skladišče (011)
  • Upravnik (012)
  • Vzdrževanje (013)
  • Vzdrževanje (014)

1. nadstropje

Zaposleni

  • Kek Stanka
  • Luštek Preskar Barbara
  • Vilar Andrej

Predavalnice

  • P-101
  • P-104
  • P-105
  • P-108

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-102 (Oblačilno-tehnološki laboratorij)

Drugi prostori

  • Študentska soba (103)
  • Sanitarije (106)
  • Sanitarije (107)
  • Arhiv (109)
  • Finančno računovodska služba NTF (110)
  • Vodja finančno računovodske službe NTF (112)
  • Splošna kadrovska služba (113)
  • Tajnik NTF (114)
  • Študentski referat (117)

2. nadstropje

Zaposleni

  • Bizjak Matejka
  • Blaznik Barbara
  • Iskra Andrej
  • Iskra Andrej
  • Lazar Mihael
  • Lazar Mihael
  • Pavko Čuden Alenka
  • Podbevšek Tanja
  • Praček Stanislav
  • Šajn Gorjanc Dunja
  • Zupin Živa

Predavalnice

  • P-201
  • P-206

Drugi prostori

  • Knjižnica - arhiv (202)
  • Knjižnica(203)
  • Sanitarije (204)
  • Sanitarije (205)

3. nadstropje

Zaposleni

  • Demšar Andrej
  • Gregor Svetec Diana
  • Kostajnšek Klara
  • Leskovšek Mirjam
  • Mendizza Ana
  • Možina Klemen
  • Možina Klemen
  • Možina Klementina
  • Pivar Matej
  • Pušnik Nace
  • Rijavec Tatjana
  • Rozman Jana
  • Stanković Elesini Urška
  • Stanković Elesini Urška
  • Stergar Tomaž
  • Weingerl Primož

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-301 (Preizkuševališče)
  • L-303 (Laboratorij za navijanje)
  • R-304
  • L-305
  • L-306
  • L-314 (SEM, DMA)
  • L-320 (Srednji laboratorij)
  • R-324
  • L-325 (Laboratorij za vizualno ocenjevanje)

Drugi prostori

  • Sanitarije (308)
  • Sanitarije (309)
  • Strežniki (310)

4. nadstropje

Zaposleni

  • Boh Podgornik Bojana
  • Bračko Sabina
  • Forte Tavčer Petra Eva
  • Golja Barbara
  • Gorjanc Marija
  • Kert Mateja
  • Kert Mateja
  • Klančnik Maja
  • Simončič Barbara
  • Tomšič Brigita
  • Verbič Anja
  • Vidmar Veronika

Predavalnice

  • P-404

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-401 (Tehnološki laboratorij)
  • L-402 (Predilni laboratorij)
  • L-403 (Študentski laboratorij)
  • L-415
  • L-416 (Analitski laboratorij)
  • L-417 (Diplomantski laboratorij)

Drugi prostori

  • Sanitarije (406)
  • Sanitarije (407)

5. nadstropje

Zaposleni

  • Ahtik Jure
  • Burger Kovič Katja
  • Dolničar Danica
  • Franken Gregor
  • Gabrijelčič Tomc Helena
  • Glavič Nina
  • Godler Marjetka
  • Hladnik Aleš
  • Medved Tanja
  • More Alenka
  • More Alenka
  • Muck Deja
  • Starešinič Marica
  • Štampfl Veronika
  • Učakar Andrej
  • Urbas Raša
  • Vrabič Brodnjak Urška

Predavalnice

  • P-502

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-503 (Tekstilni studio)
  • R-505
  • L-506 (Projektni studio)
  • L-507 (Oblačilni studio)
  • L-525 (Studio)
  • R-526
  • L-527 (Temnica)

Drugi prostori

  • 508 (Sejna soba)
  • Sanitarije (512)
  • Sanitarije (513)

6. nadstropje

Zaposleni

  • Čuk Marjeta
  • Fajt Elena
  • Gadžijev Arijana
  • Hrupić Nataša
  • Hrupić Nataša
  • Jenko Marija
  • Kirbiš Dušan
  • Kočevar Tanja Nuša
  • Košak Karin
  • Peršuh Nataša
  • Sadar Almira
  • Zorec Petja

Predavalnice

  • P-605 (Risalnica)

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-604 (Tekstilije)
  • L-606 (Mimaki)
  • L-613 (Modelirnica)

Drugi prostori

  • Skladišče (601)
  • Strojnica dvigala (602)
  • 607
  • Sanitarije (611)
  • Sanitarije (612)

Za boljšo uporabniško izkušnjo obrnite napravo v ležeč položaj.

Zapri

zemljevid
Skip to content

Ooops...

It looks like you're using an old version of your browser.
For the best experience, please update your browser or use alternative options as Mozilla Firefox and Google Chrome.