Facilities

Prtličje

Zaposleni

  • Vilar Andrej

Predavalnice

  • P-006
  • P-016
  • P-017

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • R-002
  • L-003 (Laboratorij za 3D tisk)
  • L-004 (Tkalnica)
  • L-007 (Tiskarna)
  • L-009 (Temnica)
  • L-015 (Dodelava)
  • L-018 (Pletilnica)

Drugi prostori

  • Recepcija (001)
  • Elektro postaja (005)
  • Vzdrževanje (008)
  • Toplotna postaja (010)
  • Skladišče (011)
  • Upravnik (012)
  • Vzdrževanje (013)
  • Vzdrževanje (014)

1. nadstropje

Zaposleni

  • Arhar Sabina
  • Eržen Marko
  • Gorenjc Jasna
  • Kek Stanka
  • Lavrinc Barbara
  • Luštek Preskar Barbara
  • Sajovic Irena
  • Turnšek Klaudija
  • Zalar Helena
  • Zrimšek Veljko

Predavalnice

  • P-101
  • P-104
  • P-105
  • P-108

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-102 (Oblačilno-tehnološki laboratorij)

Drugi prostori

  • Študentska soba (103)
  • Sanitarije (106)
  • Sanitarije (107)
  • Arhiv (109)
  • Finančno računovodska služba NTF (110)
  • Vodja finančno računovodske službe NTF (112)
  • Splošna kadrovska služba (113)
  • Tajnik NTF (114)
  • Študentski referat (117)

2. nadstropje

Zaposleni

  • Berlič Irena
  • Bizjak Matejka
  • Blaznik Barbara
  • Iskra Andrej
  • Javoršek Dejana
  • Lazar Mihael
  • Pavko Čuden Alenka
  • Podbevšek Tanja
  • Praček Stanislav
  • Premelč Tina
  • Šajn Gorjanc Dunja
  • Štemberger Marjanca
  • Zupin Živa

Predavalnice

  • P-201
  • P-206

Drugi prostori

  • Knjižnica - arhiv (202)
  • Knjižnica(203)
  • Sanitarije (204)
  • Sanitarije (205)

3. nadstropje

Zaposleni

  • Demšar Andrej
  • Gregor Svetec Diana
  • Kostajnšek Klara
  • Leskovšek Mirjam
  • Mendizza Ana
  • Možina Klementina
  • Pivar Matej
  • Pušnik Nace
  • Rijavec Tatjana
  • Rozman Jana
  • Stanković Elesini Urška
  • Stergar Tomaž
  • Tomažič Matjaž
  • Weingerl Primož

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-301 (Preizkuševališče)
  • L-303 (Laboratorij za navijanje)
  • R-304
  • L-305
  • L-306
  • L-314 (SEM, DMA)
  • L-320 (Srednji laboratorij)
  • R-324
  • L-325 (Laboratorij za vizualno ocenjevanje)

Drugi prostori

  • Sanitarije (308)
  • Sanitarije (309)
  • Strežniki (310)

4. nadstropje

Zaposleni

  • Boh Podgornik Bojana
  • Bračko Sabina
  • Forte Tavčer Petra Eva
  • Gorjanc Marija
  • Kert Mateja
  • Klančnik Maja
  • Simončič Barbara
  • Tomšič Brigita
  • Vasiljević Jelena
  • Verbič Anja

Predavalnice

  • P-404

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-401 (Tehnološki laboratorij)
  • L-402 (Predilni laboratorij)
  • L-403 (Študentski laboratorij)
  • L-415
  • L-416 (Analitski laboratorij)
  • L-417 (Diplomantski laboratorij)

Drugi prostori

  • Sanitarije (406)
  • Sanitarije (407)

5. nadstropje

Zaposleni

  • Ahtik Jure
  • Burger Kovič Katja
  • Dolničar Danica
  • Franken Gregor
  • Gabrijelčič Tomc Helena
  • Godler Marjetka
  • Hladnik Aleš
  • More Alenka
  • Možina Klemen
  • Muck Deja
  • Starešinič Marica
  • Učakar Andrej
  • Urbanc Tanja
  • Urbas Raša
  • Vrabič Brodnjak Urška

Predavalnice

  • P-502

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-503 (Tekstilni studio)
  • R-505
  • L-506 (Projektni studio)
  • L-507 (Oblačilni studio)
  • L-525 (Studio)
  • R-526
  • L-527 (Temnica)

Drugi prostori

  • 508 (Sejna soba)
  • Sanitarije (512)
  • Sanitarije (513)

6. nadstropje

Zaposleni

  • Čuk Marjeta
  • Fajt Elena
  • Gadžijev Arijana
  • Hrupić Nataša
  • Jenko Marija
  • Kirbiš Dušan
  • Kočevar Tanja Nuša
  • Košak Karin
  • Peršuh Nataša
  • Sadar Almira
  • Slavec Darko

Predavalnice

  • P-605 (Risalnica)

Laboratoriji in računalniške učilnice

  • L-604 (Tekstilije)
  • L-606 (Mimaki)
  • L-613 (Modelirnica)

Drugi prostori

  • Skladišče (601)
  • Strojnica dvigala (602)
  • 607
  • Sanitarije (611)
  • Sanitarije (612)

Za boljšo uporabniško izkušnjo obrnite napravo v ležeč položaj.

Zapri

zemljevid

Ooops...

It looks like you're using an old version of your browser.
For the best experience, please update your browser or use alternative options as Mozilla Firefox and Google Chrome.