Družabne igre | spletinar

Družabne igre imajo dolgo zgodovino. Namenjene so zabavi, pa tudi učenju. Ob njih se sprostimo, pa tudi tekmujemo. Popeljejo nas v fantazijski svet, ob njih postanemo  strategi, zbiratelji. Dobra igra je dobra zgodba, z ustreznimi elementi motivacije, jasnimi navodili in končno tudi dobrim izgledom. Vse to in še več, bomo spoznali na spletinarju Družabne igre, ki ga organiziramo v sklopu predmetov Inovacijski management in Trženjsko upravljanje podjetij (2. stopnja GIK).

Spletinar bomo izvedli v sredo, 24. 2. 2021 od 12.00-13.30 v videokonfrenčnem okolju MS Teams, na povezavi Join Microsoft Teams Meeting

Vsebina spletinarja:

• 12.00-12.10: Uvod v družabne igre (prof. dr. Urška Stanković Elesini) – Uvod in kratka zgodovina družabnih iger.
  • 12.10-12.50: Družabne igre (mag. Sanja Jedrinović) – Kaj je igra, vrste igre, elementi igre, igralne dinamike itd.
  • 12.50-13.10: Mlajši otroci se učijo preko iger (Tanja Hrkač, prof. raz. pouka) – Igra za zabavo in učenje, dojemanje skozi igro, pravila igre.
  • 13.10-13.30: Trženje družabnih iger (izr. prof. dr. Jani Toroš) – Marketing, vedenje potrošnika, družabne igre itd.

Vljudno vabljeni!

Organizacija spletinarja: prof. dr. Urška Stanković Elesini in izr. prof. dr. Jani Toroš