Predvidene spremembe za študijsko leto 2023/2024

Predmet Programja interaktivnih medijev se bo preimenoval v Interaktivnost in animacije.
Ukinila se bosta obvezna predmeta Matematika (12 ECTS) in Fizika (12 ECTS) ter se nadomestila z novimi obveznimi predmeti: Matematika 1 (6 ECTS), Matematika 2 (6 ECTS), Fizika 1 (6 ECTS), Fizika 2 (6 ECTS).

PredmetKontaktne ureECTS
PSVDΣ
3. semester22560165045030
Statistika300300604
Tipografija600300906
Teorija grafičnih procesov4515300906
Osnove likovnega izražanja303000604
Fotografija in video300300604
Programja interaktivnih medijev3015450906
4. semester1501501203045030
Izbirni predmet 13030300906
Izbirni predmet 23015150604
Interaktivni mediji 130153015906
Merjenje barve30153015906
Tiskovne forme3015150604
Strokovna angleščina06000604
SKUPAJ3752102853090060
Izbirni predmetiKontaktne ureECTS
PSVDΣ
Praktično usposabljanje000004
Tiskarski postopki 230153015906
Video30153015906
Oblikovanje informacij3030300906
Embalaža 13015150604
Načrtovanje uporabniških vmesnikov3015150604
Osnove 3d modeliranja3015450906

 

Objavljen predmetnik velja za študijsko leto 2022/2023. Predmetniki prejšnjih let so dostopni na povezavi.
Oznake v predmetniku pomenijo:

P – predavanja
S – seminar
V – vaje
D – druge oblike neposrednega pedagoškega dela (predvsem projektno delo)
ECTS – kreditne točke po evropskem sistemu prenosa kreditnih točk (1 kreditna točka pomeni 30 ur obremenitve študenta)
Siva – Sivo zapisani predmeti se v tem študijskem letu ne izvajajo

Skip to content

Ooops...

Uporabljate zastarelo / nepodprto različico brskalnika.
Za najboljšo uporabniško izkušnjo, prosimo nadgradite svoj brskalnik ali uporabite alternativne možnosti kot na primer Mozilla Firefox ali Google Chrome.