Obvestilo!

V študijskem letu 2021/2022 se bo spremenilo izvajanje nekaterih predmetov, in sicer:

Predmet Fotografija 1 se bo preimenoval v Fotografija in video.
Predmet Fotografija 2 se bo preimenoval v Studijska fotografija.
Predmet Grafična priprava 1 se bo preimenoval v Grafična priprava.
Predmet Grafična priprava 2 se bo preimenoval v Video.
Predmet Osnove 3D modeliranja se bo izvajal v 4. semestru.
Predmet Medijske vizualizacije se bo izvajal v 6. semestru.
Predmeta Trženje medijev ter Psihologija komunikacije in trženja se ukinjata.
V 6. semestru se uvajata se nova izbirna predmeta: Razvijanje uporabniških vmesnikov ter Osnove 3D animacij in simulacij.

PredmetKontaktne ureECTS
PSVDΣ
3. semester22560165045030
Statistika300300604
Tipografija600300906
Teorija grafičnih procesov4515300906
Osnove likovnega izražanja303000604
Fotografija 1300300604
Programja interaktivnih medijev3015450906
4. semester1501501203045030
Izbirni predmet 13030300906
Izbirni predmet 23015150604
Interaktivni mediji 130153015906
Merjenje barve30153015906
Tiskovne forme3015150604
Strokovna angleščina06000604
SKUPAJ3752102853090060
Izbirni predmetiKontaktne ureECTS
PSVDΣ
Tiskarski postopki 230153015906
Grafična priprava 230153015906
Oblikovanje informacij3030300906
Embalaža 13015150604
Strukture in prenos podatkov3015150604
Medijske vizualizacije3015150604

Nekatere priporočljive kombinacije izbirnih predmetov v 2. letniku

Tehnološka usmeritev:
Tiskarski postopki 2, Embalaža 1;
Grafična priprava 2, Embalaža 1

Medijska usmeritev:
Grafična priprava 2, Strukture in prenos podatkov;
Grafična priprava 2, Medijske vizualizacije

Inženirsko-oblikovalska usmeritev:
Oblikovanje informacij, Embalaža 1;
Medijske vizualizacije, Grafična priprava 2

 

Oznake v predmetniku pomenijo:
P – predavanja
S – seminar
V – vaje
D – druge oblike neposrednega pedagoškega dela (predvsem projektno delo)
ECTS – kreditne točke po evropskem sistemu prenosa kreditnih točk (1 kreditna točka pomeni 30 ur obremenitve študenta)
Siva – Sivo zapisani predmeti se v tem študijskem letu ne izvajajo

Ooops...

Uporabljate zastarelo / nepodprto različico brskalnika.
Za najboljšo uporabniško izkušnjo, prosimo nadgradite svoj brskalnik ali uporabite alternativne možnosti kot na primer Mozilla Firefox ali Google Chrome.