Izbor projektov študentov ALUO, NTF, FA in BF

Muzej za arhitekturo in oblikovanje bo na večernem dogodku, tokrat na sporedu že drugič, združil tri fakultete, ki bodo predstavile izbor najbolj zanimivih del študentov preteklega leta v obliki kratkih pet minutnih predstavitev študentov. Predstavili se bodo najbolj zanimivi študentski projekti Fakultete za arhitekturo UL, Naravoslovnotehniške fakultete in Akademije za umetnost in oblikovanja, ki segajo na področje oblikovanja, arhitekture, mode in fotografije, prvič pa se predstavljajo študenti krajinske arhitekture Biotehniške fakultete UL.

Tokratnemu dogodku se bo pridružil še izbor petih projektov obetavnih slovenskih udeležencev platforme Future Architecture.

Naj ideje ne ostajajo zgolj predstavitve, ampak zaživijo med nami.

Vabljeni, da se nam pridružite.

Dogajanju na dogodku lahko sledite tudi na Facebook strani.