Pozdrav brucem 2020 | Študentski svet

Dragi bruci in brucke! 🤓

1. oktober in začetek študijskega leta 2020/21 se bližata. Letos vas bomo v začetek študija pospremili na nekoliko drugačen način.
Študentje Univerze v Ljubljani, ŠSUL in Univerza v Ljubljani pripravljajo prav posebno izvedbo Pozdrava brucem 2020.

1. oktobra bo na voljo spletna stran, na kateri boste bruci našli ogromno informacij o študiju v Ljubljani in na posameznih članicah. Pričakali vas bodo tudi nagovori posameznih dekanov ter rektorja, letošnja posebnost pa je, da se boste ob vsem tem lahko naučili kar 26 novih stvari… Stay tuned!

* Dogajanje ne bo potekalo ob določenih urah, temveč se bo spletna stran čez celoten oktober dopolnjevala z vsebinami, ki bodo na voljo čez celo študijsko leto. Sledi instagram profilu @studentskisvetul za več informacij!

#pozdravbrucem2020 #studentskisvetul #univerzavljubljani