8. konferenca informacijskih in grafičnih tehnologij

Naravoslovnotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani organizira mednarodno 8. Konferenco informacijskih in grafičnih tehnologij, ki bo potekala 7. in 8. junija 2018 v Ljubljani. Konferenca bo potekala pod pokroviteljstvom International Circle of Educational Institutes for Graphic Arts Technology and Management (Mednarodno združenje izobraževalnih inštitucij za Grafično tehnologijo in menagement).

Na konferenci bodo predstavljeni številni prispevki, katere bo izbrala in ovrednotila ugledna mednarodna skupina strokovnjakov ustreznih področij. Tematska področja bodo vključevala sledeče teme:

• grafični materiali
  • tehnologije tiska
  • kontrola kakovosti
  • inovativna embalaža
  • tiskana elektronika
  • novosti v tiskanih komunikacijah
  • grafično oblikovanje
  • tipografsko oblikovanje
  • interaktivni mediji
  • trženje

Prispevki pa ne bodo omejeni zgolj na omenjena področja in teme. Dobrodošli so tudi vsi drugi prispevki s področja grafične umetnosti, kot tudi ostalih tiskanih in medijskih tehnologij.

Izbrani prispevki bodo objavljeni v elektronski različici zbornika konference, medtem ko bodo razširjeni povzetki v tiskani obliki na voljo udeležencem konference.

Prepričani smo, da bo dvodnevna konferenca omogočila edinstveno priložnost druženja raziskovalcev in strokovnjakov z različnih področij grafičnih komunikacij, z namenom delitve znanja in razprave, hkrati pa bo zagotovila izhodišča za nadaljni razvoj področij, ki jih pokrivajo tematike dogodka.

Prosimo vas, da o dogodku obvestite tudi vaše kolege in morebitne zainteresirane.

Vljudno vabljeni!