8. konferenca informacijskih in grafičnih tehnologij

Naravoslovnotehniška fakulteta Univerze v Ljubljani organizira mednarodno 8. Konferenco informacijskih in grafičnih tehnologij, ki bo potekala 7. in 8. junija 2018 v Ljubljani. Konferenca bo potekala pod pokroviteljstvom International Circle of Educational Institutes for Graphic Arts Technology and Management (Mednarodno združenje izobraževalnih inštitucij za Grafično tehnologijo in menagement).

Na konferenci bodo predstavljeni številni prispevki, katere bo izbrala in ovrednotila ugledna mednarodna skupina strokovnjakov ustreznih področij. Tematska področja bodo vključevala sledeče teme:

• grafični materiali
  • tehnologije tiska
  • kontrola kakovosti
  • inovativna embalaža
  • tiskana elektronika
  • novosti v tiskanih komunikacijah
  • grafično oblikovanje
  • tipografsko oblikovanje
  • interaktivni mediji
  • trženje

Prispevki pa ne bodo omejeni zgolj na omenjena področja in teme. Dobrodošli so tudi vsi drugi prispevki s področja grafike, tiska in medijskih tehnologij.

Izbrani prispevki bodo objavljeni v elektronski različici zbornika konference, medtem ko bodo razširjeni povzetki v tiskani obliki na voljo udeležencem konference.

Prepričani smo, da bo dvodnevna konferenca omogočila edinstveno priložnost druženja raziskovalcev in strokovnjakov z različnih področij grafičnih komunikacij, z namenom delitve znanja in razprave, hkrati pa bo zagotovila izhodišča za nadaljni razvoj področij, ki jih pokrivajo tematike dogodka.

Prosimo vas, da o dogodku obvestite tudi vaše kolege in morebitne zainteresirane.

Vljudno vabljeni!

Prijava oz. registracija na konferenco+

Na konferenco se prijavite na tej povezavi.

Kotizacija in podatki o plačilu+

Osnovni znesek kotizacije je 150 € (z vključenim DDV).

V primeru večjega števila udeležencev z iste inštitucije oz. podjetja se vsakemu dodatnemu udeležencu omogoči 10 % popust od izhodiščne vrednosti kotizacije.

Primer: prvi udeleženec 150 €, drugi udeleženec 135 €, tretji udeleženec 120 € itd.

PODATKI ZA PLAČILO KOTIZACIJE

Organizator:   UNIVERZA V LJUBLJANI, NARAVOSLOVNOTEHNIŠKA FAKULTETA

Št. računa:   SI56 0110 0603 0708 186

Podračun pri UJP:   Dunajska 48, 1000 Ljubljana

SWIFT koda:   BSLJSI2X

Matična št.:   1627074000

Davčna št.:   SI24405388

Sklic plačila:   501 5000 50940 (CIGT 2018)

Pomembni datumi+

15. januar 2018: Rok za oddajo abstraktov prispevkov

28. februar 2018: Objava rezultatov izbranih prispevkov in obvestilo avtorjem

9. april 2018: Rok za oddajo celotnih prispevkov

25. april 2018: Rok za prijavo na konferenco in plačilo registracije

Kontakt+

Direktorica konference:

izr. prof. dr. Raša Urbas

UL, Naravoslovnotehniška fakulteta
Snežniška 5, 1000 Ljubljana, Slovenija

Tel: +386 1 200 32 83
Fax: +386 1 200 32 89

E-mail: rasa.urbas@ntf.uni-lj.si

Navodila avtorjem+

Podrobna navodila za pripravo abstrakta lahko najdete v pripravljeni predlogi. Prosimo vas, da jih dosledno upoštevate.

Abstract instructions template Ljubljana cigt 2018