3kOT | maj 2015

Študenti Oddelka za tekstilstvo Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani (NTF-OT) so v torek, 19. 5. 2015 organizirali dogodek imenovan 3kOT. Potekal je na zelenici pri Rimskem zidu med 14. in 22. uro.

Namen dogodka je bil skozi zgodbe treh uspešnih posameznikov, vzpodbuditi zanimanje za grafiko, tekstilstvo in modno oblikovanje ter nakazati smernice poklicnih opcij. Želeli smo prenesti znanje in izkušnje iz starejše na mlajšo generacijo, ob tem pa poskrbeti za druženje, ustvarjanje ter zabavo. Svoje zgodbe so nam zaupali Aleksandra Prus (VBG), Andrej Zabret (Tosama) in Nataša Kovač (Vandalimorale).

V okviru dogodka se je dogajalo še veliko več: delavnice, projekcija študentskih filmov AGRFT, balončkanje stavbe, družabne aktivnosti, DJ, hrana & pijača itd.

Video dogodka je na ogled na našem Vimeo kanalu, fotografije pa v galeriji.

Warning: file_get_contents(https://graph.facebook.com/v9.0/10153279646813794/photos?fields=album,images,name,picture,link,target&limit=100&access_token=EAAHMMlKi7B8BAMAN3uVJnVbRHRtz2ba00MMs4ZCSaAGDVlIOBlNYpvydv1B7U4CLOMJ9Qqf4wGZAX3J1WP0ICnsZBBOX4SUAbtgBavLAzHWUoYFQhi59pZA0BYFyzHhMlMNlhz6ZCQg9JZAPO2EhQhf0lvgIdahDi0CAzjfciOywSaQQbyJhi8): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP/1.1 400 Bad Request in /web/html/ntf/public_html/wp-content/themes/ntf/functions/functions-helpers.php on line 1441

Notice: Trying to get property of non-object in /web/html/ntf/public_html/wp-content/themes/ntf/functions/functions-helpers.php on line 1606