Inovativna uporaba IKT v visokem šolstvu: izzivi in priložnosti

Študentska dela smeri Grafične in medijske tehnike in Grafičnih in interaktivnih komunikacij se predstavijo na konferenci Inovativna uporaba IKT v visokem šolstvu: izzivi in priložnosti

V petek, 25. 9., bodo študentje grafike Tina Kosmos, Kristina Kuster in Blaž Vrhovnik v okviru konference Inovativna uporaba IKT v visokem šolstvu: izzivi in priložnosti, ki bo potekala na daljavo ter katere program je predstavljen na povezavi, izvedli predstavitev nekaterih del, ki so nastale med študijem z naslovom Ustvarjanje digitalnih svetov.

Vabljeni na spletno predstavitev v okviru konference v petek, 25. 9., med 14.40 in 15.10.