Kaj vidimo z očmi, kaj ‘vidimoʼ s prsti?

Vabljeni na predstavitev Študentskega inovativnega projekta za družbeno korist (ŠIPK), ki bo izpeljana v okviru 12. Konservatorsko-restavratorske transverzale, bo potekala v četrtek, 23. maja 2019 ob 18. uri, v Muzeju sodobne umetnosti Metelkova (MSUM), Maistrova 3, Ljubljana.

Odzivi slepih in videčih na 3D in ročne kopije detajlov del slovenskih slikarjev Gabrijela Stupice in Gojmirja Antona Kosa ter študentke slikarstva UL ALUO Sare Štorgel.

Sodelujoče ustanove: Akademija za likovno umetnost in oblikovanje (UL ALUO), Naravoslovnotehniška fakulteta (UL NTF), Filozofska fakulteta (UL FF) in Pedagoška fakulteta (UL PEF) Univerze v Ljubljani; Moderna galerija (MG+MSUM)

Vabilo