Oblikuj pločevinko illy

SODELUJ NA NATEČAJU

Po izjemno uspelih natečajih med mladimi ustvarjalci v Italiji, Avstriji in Romuniji tokrat illycaffè ponuja priložnost mladim slovenskim ustvarjalcem – študentom in študentkam Akademije za likovno umetnost in oblikovanje, Fakultete za arhitekturo in Naravoslovnotehniške fakultete (smer Grafika ali Modno in tekstilno oblikovanje), da izrazijo svoje kreativne sposobnosti in sodelujejo v natečaju za grafično poslikavo pločevinke illy.

Rezultat tega ustvarjalnega projekta bo posebna izdaja 20.000 pločevink mlete kave, potiskanih z grafiko in imenom mladega slovenskega oblikovalca ali oblikovalke. Poleg prepoznavnosti in denarne nagrade illy ponuja tudi posebno umetniško priznanje: priložnost, da se ime mladega slovenskega ustvarjalca uvrsti med priznane sodobne umetnike iz vsega sveta, ki so skozi leta poslikali pločevinko illy.

Več informacij na povezavi.

Povezava na natečaj:
Vsebina natečaja: