Outfit7 | študentska praksa

Podjetje Outfit7 vabi k sodelovanju študente. Odpirajo študentsko prakso za področji:
  • Oblikovalec posebnih učinkov (VFX Student Internship)

Si študent in se želiš preizkusiti in sodelovati pri razvoju priljubljenih iger podjetja Outfit7, s katerimi se zabava več kot 470 milijonov uporabnikov mesečno? V kolikor te to zanima nam pošlji prijavo s svojim življenjepisom in pripiši koliko ur bi želel opraviti, ter kdaj bi ti najbolj ustrezalo, da se nam pridružiš.

• Oblikovanje digitalnih skeletov (Technical Artist (Rigger) Student internship)

Več informacij na povezavah.