Tudi letos člani KIGT med finalisti za Rektorjevo nagrado naj inovacija 2016

Rektor Univerze v Ljubljani prof. dr. Ivan Svetlik je podelil Rektorjeve nagrade za naj inovacijo Univerze v Ljubljani za leto 2016. Nagrado za najboljšo inovacijo je prejel projekt z naslovom ‘Piezoelektrično deformabilno zrcalo’, sledila pa sta mu projekta ‘Zaviralci butirilholinesteraze za zdravljenje Alzheimerjeve bolezni’ in ‘SupraLac’. Avtorji vseh treh zmagovalnih inovacij so prejeli podporo pri komercializaciji inovacije in denarno nagrado iz Rektorjevega sklada v skupni vrednosti 6000 evrov.

Med finaliste se je uvrstila tudi ekipa KIGT, z inovacijo Dišeči modni metulj. Čestitamo!

Člani finalne podjetniške skupine z inovacijo Dišeči modni metulj