VAJE: TIPOGRAFIJA V RAZLIČNIH MEDIJIH

Vaje pri predmetu Tipografija v različnih medijih se začnejo v torek 6. 10. 2020. Razdeljeni ste v 4 skupine po 6 oz. 7 študentov. Razporeditev po skupinah ste dobili na predavanjih oz. tudi na mail. Vaje bodo potekale hibridno: del boste opravili na fakulteti, del sami doma. Prisotnost na vajah je obvezna. Bolj natančna navodila in vse informacije o poteku vaj boste dobili, ko se vidimo osebno na vajah. Prosila bi vas, da upoštevate vse varnostne ukrepe, ki so v prostorih fakultete obvezni: nošenje maske, vzdrževanje varnostne razdalje, higiena rok in kašlja.
Torej, vaje bodo v računalniški učilnici R-304. Za 1. in 2. skupino se pričnejo v torek 6. 10. 2020, za 3. in 4. skupino pa v petek 9. 10. 2020. Prisotnost na vajah je obvezna.
Na Google Drive-u sem ustvarila vaše osebne mapice, v katere boste v naslednjih tednih shranjevali in oddajali vse, kar boste na vajah TVRM ustvarili. Na mail ste dobili povezavo do mape, ki je v skupni rabi z mano.