3. LETNIK IN DIPLOMANTI @LJFW 2017

V sklopu Ljubljanskega Tedna Mode so se v četrtek, 30. 03. 2017 ob 16. 30 na Ljubljanskem gradu v prestolnici s svojimi kolekcijami predstavili diplomanti in študenti 3. letnika  dodiplomskega študija Oblikovanja tekstilij in oblačil Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani. 20 študentov se je predstavilo s skupaj 88 izhodi pod skupnim naslovom “ROČNE TEHNOLOGIJE”, posamezne tako ženske kot moške kolekcije pa so vsebovale od tri do šest silhuet.

Sodelujoči študentje: Maja ŠebenikKaja RepenšekDenis LukeševićValerija IntiharAna JancKatarina Marija KmetIna HadžisulejmanovićLara ŽagarTeja Rojnik, Maša ErčuljDarja BatičPetra FrankPia GorišekTara LombergarKarmen HočevarMateja Zajc, Klara DulcSonja TomićAnja Medle in Petra Jerič so svoje izdelke načrtovali pod mentorstvom izr. prof. Elene Fajt, prof. Marije Jenko, asist. Petje Zorec, tehn. sod. Nataše Hrupič, tehn. sod. Alenke More, tehn. sod. Marjete Čuk in teh. sod. Andreja Vilarja.

Fotografije: Klemen Razinger, arhiv LJFW