POLETNA ŠOLA ZA DIJAKE

29. avgusta je NTF sodelovala na Poletni šoli za dijake »Več kot 360 priložnosti, ki čakajo nate« , ki jo je organizirala Univerza v Ljubljani.

Poletne šole se je v zadnjem tednu avgusta udeležilo okrog 90 dijakov srednjih šol iz vse Slovenije.

Dijaki so dobili možnost nekoliko drugačne predstavitve fakultete. Po kratki uvodni PPT predstavitvi vseh 6 smeri so si lahko izdelke in nekatere pripomočke s katerimi delamo pobliže ogledali, da so si lahko ustvarili konkretnejši vtis
– o manj znanih specializiranih poklicih in delu, za katere izobražujemo naše študente
– uspešnih uveljavljenih posameznikih
– mladih talentih
– ključnih predstavitvenih dogodkih

O Poletni šoli UL so poročali tudi različni mediji: Dnevnik,  Žurnal24, Times.si, eurydice.si, forum.mladiucitelj.si, mlad.si, student.si, 2tm.si ipd.