INFORMATIVNI DNEVI 2021

INFORMATIVNI DNEVI za študij oblikovanja tekstilij in oblačil na Naravoslovnotehniški fakulteti bodo potekali 12. in 13. februarja 2021 preko ZOOM-a.

Vse podatke o študiju, pogojih za vpis, sprejemnih izpitih in pripravah na sprejemne izpite boste izvedeli v naslednjih terminih:

petek, 12. 2. ob 10.00
petek, 12. 2. ob 15.00
sobota, 13. 2. ob 10.00

Klikni na povezava do Zoom predstavitev.

ZAKAJ ŠTUDIRATI OBLIKOVANJE TEKSTILIJ IN OBLAČIL?

– Ker smo vodilna visokošolska izobraževalna institucija na področju modnega in tekstilnega oblikovanja in imamo pomembno vlogo pri oblikovanju sodobne mode v slovenskem prostoru.
– Ker študenti v času študija pridobijo širok spekter znanj s področja oblikovanja oblačil, tekstilij, modnih dodatkov, stilizma, slikanja, risanja, videa, grafičnega oblikovanja, likovne teorije, zgodovine oblačil, fotografiranja itd.
– Ker izvajamo mednarodne izmenjave in praktično usposabljanje študentov.
– Ker študenti pridobijo znanje, izkušnje in reference, ki jim odpirajo vrata za nadaljevanje magistrskega študija na najbolj priznanih mednarodnih šolah.
– Ker preko študijskih projektov spodbujamo trajnostno razmišljanje o razvoju inovativnih proizvodov, storitev in rešitev, ki prispeva k družbenemu napredku in blaginji.
– Ker se študentje lahko predstavijo svoja dela na mnogih modnih revijah in razstavah.
– Ker imamo odlično tehnično opremo – digitalni tiskalni stroj, žakarski stroj, pletilnike, laserski izrezovalnik in 3D tiskalnike.

Vabljeni!