KO – LAB BACKSTAGE

Modna revija je bila organizirana v sodelovanju z Muzejem za arhitekturo in oblikovanje; na njej so oblačila nosili prostovoljni modeli, pri glasbi smo sodelovali z Akademijo za glasbo; pričeske so nastale v sodelovanju s Srednjo frizersko šolo Ljubljana, maska s študenti Visoke šole za storitve (VIST), tiskovine, fotografije in video pa v sodelovanju s KIGT NTF.

Na KO – LAB zaključni modni reviji so sodelovali študentje dodiplomskega in podiplomskega študija ter diplomanti in magistranti v študijskem letu 2018/2019.

Mentorji NTF: red. prof. Elena Fajtred. prof. Nataša Peršuhred. prof. Almira Sadarred. prof. Marija Jenkodoc. Katja Burger Kovičasist. Petja Zorecasist. Arijana Gadžijevtehn. sod. Alenka Moretehn. sod. Nataša Hrupićtehn. sod. Marjeta Čuktehn. sod. Andrej Vilar in tehn. sod. Stanka Kek.

Sodelujoči študentje po vrstnem redu izhodov so: Živa Červek, nato študentje 1. letnika dodiplomskega študija: Nuša MeršeŽiga BrezovnikAnja JaklinŽana KrižaničŠpela HudobivnikJaka PodgoršekIna Nathalie BölsingRebeka PajekRebeka MamićMaja GazvodaKaja ČuferKatarina Ostojič SedonjaKatarina EkartNeja HladnikTajda DražićBorjan LitovskiEla LesarTeja Šter in Sara Šmid. Sledili so Jurij FidelAnja MedleKaja RepenšekAdmir Kapić. Po sklopu Modnih dodatkov za Huawei so ponovno sledile posamezne predstavitve kolekcij študentov: Vanja Peulić in SineonixAna ŠtucinDenis LukeševićPetra JeričNina ŽnidaršičEva BizjakMilena ZemljičAna BozovićKarin GosencaEva JežInes ČeperlinMaša BrnaMark CvelbarDejan Petrović, Ela MejačEma UršičIvana Jovanović ter Katrin VečerinaPetra FrankSaša Dragaš in Zala Hrastar. V sklopu 2. letnika dodiplomskega študija so se predstavili naslednji študentje: Tanja VidicKristi KomelPia Hočevar MucićLucija BostičPatricija MaršnakNeža KnificNeža SimčičUrška KeberBernarda Gabrijel, Hana PodvršičTasja VidemšekLovro LukićNaja StanićAnamarija LahMaja MilovanovićMetka JelekEva Primec in Anže Mrak. Revijo sta zaključila študenta Gašper Gajšek in Klara Resetič, ki delujeta pod imenom Garnir2.

Fotografije: Paula Malinowska