10. Hidrogeološki kolokvij

Katedra za aplikativno geologijo Oddelka za geologijo in Slovenski komite mednarodnega združenja hidrogeologov – Društvo SKIAH vabita na tokrat že 10. Hidrogeološki kolokvij. Kolokvij bo potekal na sedežu Oddelka za geologijo, Privoz 11 na Prulah v kletni predavalnici P-02 dne 30. novembra 2017 s pričetkom ob 15:00 uri. Kolokvij je tudi en izmed dogodkov v sklopu letošnjega Tedna Univerze.

Na tokratnem kolokviju bomo poslušali naslednja predavanja:

• Marina Gacin (Agencija RS za okolje) – Vpliv geološke zgradbe na kemijsko stanje podzemne vode na primeru Pomurja
  • Branka Bračič Železnik (VO-KA, Ljubljana) – Dinamika podzemne vod sistemov vodonosnikov Iškega vršaja
  • Zoran Stevanovič (Univerza v Beogradu) – Experiences and Challenges of Groundwater Management in Serbia and Balkans.

Več o vsebini predavanj je dostopno na https://goo.gl/iQmX4A

Po predavanjih bo sledila skupščina Slovenskega komiteja mednarodnega združenja hidrogeologov.

Vabljeni!