Delavnica projekta PROLINE-CE

Vabimo vas na PROLINE-CE – Vabilo z agendo, ki poteka v okviru programa Interreg Srednja Evropa.

Projekt PROLINE-CE, z naslovom Učinkovite prakse upravljanja s prostorom z vključevanjem zaščite vodnih virov in negradbenih protipoplavnih ukrepov, se je začel julija 2016. Predstavitev projekta in prva dognanja bodo predstavljena na 1. nacionalni delavnici 18.5.2017 v Ljubljani (JP Vodovod-Kanalizacija d.o.o.).

Program delavnice je v priponki. Več informacij o projektu najdete na:

Upamo, da si boste lahko vzeli čas in se boste odzvali našemu vabilu. Prosimo vas, da zaradi lažje organizacije delavnice udeležbo potrdite na elektronski naslov proline_ce@geo.ntf.uni-lj.si.

Rok za prijavo je 15.5.2017.

Vljudno vabljeni!

• mag. Branka Bračič Železnik, JP Vodovod-Kanalizacija, d.o.o.
  • Barbara Čenčur Curk, Univerza v Ljubljani, Naravoslovnotehniška fakulteta
  • Primož Banovec, Univerza v Ljubljani, Fakulteta za gradbeništvo in geodezijoPROLINE-CE – Vabilo z agendo