Informativni dnevi 12. in 13.2.2021

S klikom na to povezavo se nam pridruži na informativnih dneh preko Zoom v:

• petek, 12. februarja 2021, ob 10. uri,
  • petek, 12. februarja 2021, ob 15. uri,
  • v soboto, 13. februarja 2021, ob 10. uri.

Preneseš si lahko tudi predstavitev študija.

Geologija je temeljna naravoslovna veda, ki proučuje zgradbo Zemlje, njen nastanek in razvoj vključno z razvojem življenja in procesi, ki so jo oblikovali. Oddelek za geologijo Naravoslovnotehniške fakultete Univerze v Ljubljani izobražuje geologe, ki se lahko specializirajo na različnih področjih. Posebnost študija geologije je terensko delo, ki je pravzaprav šola v naravi. Geologija je namreč stroka, ki jo v veliki meri izvajamo na prostem.

Kaj vse pa lahko počne geolog, si lahko ogledate v filmu, ki so ga posneli sodelavci Oddelka za geologijo:

Ogledate si lahko tudi pogovor z geologinjo Tino Benda in geologom Joštom Lavričem.

Na prvi stopnji se lahko vpišete na študij: Geologija (UN), kjer so zapisani tudi vpisni pogoji. Na strani najdete tudi predstavitveni zbornik programa in učne načrte predmetov, ki so bili prenovljeni v preteklem letu. Prenovljene vsebine so na voljo tudi za magistrski študij.

Sledite nam na FB profilu in Instagramu.

Več o našem delovanju si lahko ogledate tudi v video objavah:

Foto: Marko Vrabec