EIT RawMaterials Academy programi

Regionalni center Adria, EIT RawMaterials središče v sodelovanju z Oddelkom za geologijo, UL NTF vabi študente na predstavitev EIT RawMaterials Academy programov, dne 9. 11. 2020, od 14:30 do 16:00.

Predstavitev bo izvedena preko spletne povezave https://uni-lj-si.zoom.us/j/8146135970,  potrebujete le računalnik, internetno povezavo ter zvočnik ali slušalke, da boste lahko prisluhnili sledečemu programu:

14:30 – 14:45

Uvod prof. dr. Boštjan Rožič, predstojnik Oddelka za geologijo, UL NTF, doc. dr. Nastja Rogan Šmuc, Oddelek za geologijo, UL NTF in

Urša Šolc, RC Adria, EIT RawMaterials središče

14:45 – 15:30

Predstavitev EIT RawMaterials Academy magistrskih in doktorskih programov Imre Gombkoto, vodja izobraževalnih programov, EIT RawMaterials Innovation Hub CLC vzhod (predstavitev bo potekala v angleškem jeziku)
15:30 – 15:45

Študentske izkušnje z EIT  RawMaterials Academy magistrskim programom in predstavitev EIT RawMaterials Alumni Ali Hassan, predsednik odbora EIT RawMaterials Alumni (predstavitev bo potekala v angleškem jeziku)
15:45 – 16:00

Vprašanja & odgovori moderatorka Urša Šolc, RC Adria, EIT RawMaterials središče

Izvedeli boste, kakšne možnosti vam ponujajo magistrski in doktorski programi, ki jih izvajajo najbolj priznane evropske univerze na področju surovin – mineralnih surovin, reciklaže, naprednih materialov, geometalurgije, krožnega gospodarstva in trajnostnega upravljanja z naravnimi viri.

Za udeležbo na dogodku se registrirajte tukaj.

Vabljeni k poslušanju in aktivnem sooblikovanju programa z vprašanji, ki jih lahko posredujete že vnaprej na e-naslov urska.solc@geo-zs.si.