IHS je Oddelku za geologijo podaril “IHS Kingdom Software” programske licence v vrednosti 358.890,00 USD

Ljubljana (September) – Študenti in raziskovalci Oddelka za geologijo na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani imajo sedaj, po zaslugi donacije IHS Inc., v izobraževalne in raziskovalne namene na voljo licence za programsko opremo “Kingdom PAKaged Suite +” in “Academic Add-On” v vrednosti 358.890,00 USD. Ta prispevek je izrednega pomena za študente in raziskovalce Oddelka za geologijo, ki se ukvarjajo z interpretacijo seizmičnih podatkov v okviru različnih raziskovalnih nalog in projektov.

Več o IHS (www.ihs.com)