Otvoritev zbirke mineralov, kamnin in fosilov

V prostorih Naravoslovnotehniške fakultete na Aškerčevi 12 bomo s krajšo slovesnostjo otvorili prenovljeno zbirko mineralov, kamnin in fosilov, ki predstavlja najstarejšo naravoslovno zbirko v Sloveniji in je prvič združena na enotni lokaciji.

Otvoritev bo 29. novembra 2019, ob 17.00 uri, v pritličju Aškerčeve 12. Zbirko bodo odprli dekan fakultete prof.dr. Boštjan Markoli, predstojnik OG izr.prof.dr. Boštjan Rožič in skrbnica zbirke doc.dr. Mirijam Vrabec.

Ob tej priložnosti Vas lepo povabimo, da se nam pridružite. Še posebej vabimo diplomante, zaposlene in študente naše fakultete.
Po otvoritvi sledi pogostitev in druženje v prostorih OG.

Naložbo sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada