Študentsko delo v Cankarjevem domu Ljubljana

Iščemo vodiče po veliki naravoslovni razstavi V vrtincu sprememb, ki jo Cankarjev dom Ljubljana pripravlja v sodelovanju s Prirodoslovnim muzejem Slovenije

Te veseli delo z ljudmi? Prijavi se za študentsko delo v Cankarjevem domu Ljubljana!

Za delo iščemo komunikativne, zanesljive in energične študentke in študente za vodenje po naravoslovni razstavi V vrtincu sprememb, ki bo v Galeriji CD od 13. 12. 2022  do 5. 11. 2023.

Potrebujemo:

• vodiče za vodenje vrtčevskih, osnovnošolskih in srednješolskih skupin ter vodenje skupin odraslih po razstavi
  • vodiče/animatorje za vodenje delavnic za vrtčevske, osnovnošolske in srednješolske skupine

Prijave na razpis sprejemamo do 8. decembra 2022 na elektronski naslov kristina.jermancic@cd-cc.si.  Skupaj z življenjepisom nam pošlji tudi motivacijsko pismo, v katerem napišeš, zakaj te zanima delo pri nas.

Več o razstavi: https://www.cd-cc.si/kultura/razstave/v-vrtincu-sprememb