1. LETNIK NA #LJFW 2016

Študentje prvega letnika dodiplomskega študija Oblikovanja tekstilij in oblačil Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani so v četrtek, 14. 4. 2016 ob 19.00 odprli letošnjo revijo študentov pod skupnim naslovom “HORTIFASHION”, ki je potekala v okviru Ljubljanskega Tedna Mode na Trgu republike v Ljubljani. Predstavilo se je 23 študentov : Barbara Sušnik, Gašper Gajšek, Tina Dovjak, Urška Medved, Marjetka Lucija Prelog, Neža Cigale, Uroš Topić, Eva Lipnik, Milka Marin, Kaja Bakan, Tina Crnkovič, Sara Grižon, Nina Žnidaršič, Katrin Večerina, Karin Gosenica, Pia Požek, Ajda Rep, Jana Mohar, Monika Ivanuša, Brina Vidic, Dominika Rozina, Klara Rešetič in Mark Cvelbar s skupaj 23 izhodi na temo oblačilni kos “KRILO”, ki so nastali pod mentorstvom izr. prof. Elene Fajt, red. prof. Marije Jenko, asist. Petje Zorec, tehn. sod. Nataše Hrupič, tehn. sod. Alenke More in teh. sod. Andreja Vilarja.

Ličenje: MUD Make-up Designory

Frizure: Mič Styling