2. LETNIK NA #LJFW 2016

Po prvi reviji študentov Oblikovanja tekstilij in oblačil Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje na Naravoslovnotehniški fakulteti Univerze v Ljubljani je sledila predstavitev študentov 2. letnika dodiplomskega študija, ki so se v sklopu Ljubljanskega Tedna Mode na Trgu republike v Ljubljani predstavili z dvema projektoma. V četrtek, 14. 4. 2016 so se na popoldanski reviji predstavili študentje: Klara Dulc, Maša Erčulj, Pia Gorišek, Karmen Hočevar, Mateja Holjevac, Valerija Intihar, Ana Janc, Petra Jerič, Katarina Kmet, Maja Krivina in Anika Opara, Estera Lovrec, Denis Lukešević, Anja Medle, Manja Rep, Kaja Repenšek, Cilka Sadar, Polona Šavc, Maja Šebenik in Lara Žagar z eksperimentalnimi oblačili pod skupnim naslovom “HORTIFASHION” in “BOUQUET” pod mentorstvom izr. prof. Nataše Peršuh, asist. Petje Zorec, tehn. sod. Nataše Hrupič, tehn. sod. Alenke More in tehn. sod. Andreja Vilarja.

20 študentov 2. letnika oblikovanja tekstilij oblačil: Ana Janc, Estera Lovrec, Sonja Tomić, Valerija Intihar in Lara Žagar, Maja Šebenik, Denis Lukešević, Pia Gorišek, Kaja Repenšek, Mateja Holjevac, Katarina Kmet, Polona Šavc, Manja Rep, Maša Erčulj, Mateja Zajc, Cilka Sadar, Katja Brenčič, Petra Frank, Anja Medle in Klara Dulc so zaključili večerni sklop revij NTF in predstavitev študentov oblikovanja tekstilij in oblačil na letošnjem tednu mode z 19 izhodi poročnih oblek, ki so nastale pod mentorstvom izr. prof. Nataše Peršuh, tehn. sod. Nataše Hrupič, tehn. sod. Alenke More, tehn. sod. Marjete Čuk in tehn. sod. Andreja Vilarja v sklopu projekta TELEVIZIJSKA POROKA 2016.

Ličenje: MUD Make-up Designory

Frizure: Mič Styling