KO – LAB U3 – NKI

KO – LAB, zaključna modna revija Katedre za oblikovanje tekstilij in oblačil

V predstavljenih projektih so se znanja in izkušnje pretakali obojestransko; vsakršno sodelovanje prinese kaj novega in pozitivnega za vse sodelujoče.

Modna revija je bila organizirana v sodelovanju z Muzejem za arhitekturo in oblikovanje; na njej so oblačila nosili prostovoljni modeli, pri glasbi smo sodelovali z Akademijo za glasbo; pričeske so nastale v sodelovanju s Srednjo frizersko šolo Ljubljana, maska s študenti Visoke šole za storitve (VIST), tiskovine, fotografije in video pa v sodelovanju s KIGT NTF.

Modna revija je del praznovanja ob 100. obletnici ustanovitve Univerze v Ljubljani.

Organizacija in režija: Atelje Japelj

Glasba: Akademija za glasbo: Pi Jammies; Mark Žakelj – kitara, Ilj Pušnik – bas, Gaj Bostič – bobni, Tadej Šepec – saksofon, Blaž Avsenik – klaviature

Pričeske: Srednja frizerska šola Ljubljana

Make up: Nataša Jensterle in Visoka šola za storitve (VIST) – Karmen Požlep, Hana Krapež, Marjana Igličar, Žana Štruc