OBISK PODJETJA IRGO

V sredo, 07.03.2018 je v okviru Kariernega centra Naravoslovnotehniške fakultete potekal obisk podjetja IRGO. Neodvisni Inštitut za rudarstvo, geotehnologijo in okolje-IRGO in IRGO Consulting sta eni od največjih gospodarskih družb v Republiki Sloveniji, ki delujeta na področju geotehnologije, gradbeništva, rudarstva in okoljskega inženiringa.

Študenti so se seznanili s področji delovanja omenjenih podjetij, ki je zares široko. Pogovarjali so se o zaposlitvenih možnostih in o znanju, ki se ga od diplomata pričakuje, da se lahko vključi v delovne procese. Obe podjetji sta eni od večjih zaposlovalcev diplomantov Naravoslovnotehniške fakultete.

V prihodnosti karierni center že načrtuje obiske ostalih podjetij.