PREŠERNOVA NAGRADA ZA ŠTUDENTA OGRO

Članice Univerze v Ljubljani podeljujejo fakultetne Prešernove nagrade za najboljša zaključna dela na 2. bolonjski stopnji.

Letos je med Prešernovimi nagrajenci na Naravoslovnotehniški fakulteti tudi študent Oddelka za geotehnologijo, rudarstvo in okolje Andrej Pal, ki je magistrsko nalogo izdelal pod mentorstvom
izr. prof. dr. Milivoja Vulića z naslovom: Prispevek k razvijanju modificirane sigmoidne funkcije uporabljene za modeliranje posedanja, ki je posledica vpliva podzemnega rudarjenja.

Podelitev Prešernovih nagrad bo v četrtek, 7. decembra 2017, ob 12. uri v P-104 (1, nadstropje, Snežniška ulica 5, Ljubljana).

Vsem nagrajencem čestitamo za izjemne dosežke!