Sejem izobraževanja in poklicev INFORMATIVA 2021

Ta petek in soboto se bo odvijal sejem izobraževanja in poklicev INFORMATIVA 2021 v spletni obliki.
Na sejem vstopite preko portala na spletnem naslovu https://www.informativa.si/ , kjer boste našli univerzitetno mesto Univerze v Ljubljani. Znotraj univerzitetnega mesta se bo nahajala virtualna stojnica Naravoslovnotehniške fakultete, kjer boste našli informacije o študiju GEOTEHNOLOGIJE, RUDARSTVA IN OKOLJA zanimive video vsebine z intervjuji naših bivših študentov in še kaj.

Vsak dan med 9:00 in 18:00 vas bo v klepetalnici pozdravila naša karierna svetovalka, za odgovore na konkretna vprašanja pa vas bo preko spletne povezave neposredno preusmerila na nas, kjer boste lahko z nami poklepetali v obliki dopisovanja ali pa še bolje kar v avdio ali video obliki.

Vsak dan bomo izvedli tudi predstavitev področja GEOTEHNOLOGIJE RUDARSTVA IN OKOLJA  ter študijskih programov. Predstavitve se bojo izvajale:
v petek 10:00 in 15:00, sobota 10:00 in 14:00.

Z nami se lahko povežete dudi neposredno preko povezave INFORMATIVA 2021 , vabljeni.