Ste zamudili Informativni dan? In kaj pravijo študenti o študiju tekstilstva?

Nič hudega če ste zamudili Informativni dan. Predstavitev programov visokošolskega študijskega programa Tekstilno in oblačilno inženirstvo ter univerzitetnega študijskega programa Načrtovanje tekstilij in oblačil si še vedno lahko ogledate v spodnji datoteki. Kaj pravijo o študiju tekstilstva študenti pa si oglejte tukaj.

Predstavitev študijev tekstilstva - Informativni dan 2021

Prelistajte tudi promocijsko zgibanko in si oglejte predstavitveni video o študiju tekstilstva.

Spremljajte pa nas tudi na Facebooku in Instagramu, kjer se pojavljamo v okviru Oddelka za tekstilstvo, grafiko in oblikovanje oz. Naravoslovnotehniške fakultete.