PredmetKontaktne ureECTS
PSVDΣ
3. semester9012060045030
Raziskovalni seminar306000906
Ekologija v tekstilstvu 23030300906
Napredne analitske metode3030300906
Izbirni predmet 40000604
Izbirni predmet 50000604
Izbirni predmet 60000604
4. semester0000030
Izdelava magistrskega dela0000030
SKUPAJ9012060045060
Izbirni predmetiKontaktne ureECTS
PSVDΣ
Tekstilni kompoziti3015150604
Tehnične tekstilije300300604
Medicinske tekstilije303000604
Inženiring kakovosti303000604
Biotehnologija v tekstilstvu303000604
Nega tekstilij 23015150604
Digitalni tekstilni tisk300300604
Sodobne modne in tekstilne prakse3015015604

Oznake v predmetniku pomenijo:
P – predavanja
S – seminar
V – vaje
D – druge oblike neposrednega pedagoškega dela (predvsem projektno delo)
ECTS – kreditne točke po evropskem sistemu prenosa kreditnih točk (1 kreditna točka pomeni 30 ur obremenitve študenta)
Siva – Sivo zapisani predmeti se v tem študijskem letu ne izvajajo

Ooops...

Uporabljate zastarelo / nepodprto različico brskalnika.
Za najboljšo uporabniško izkušnjo, prosimo nadgradite svoj brskalnik ali uporabite alternativne možnosti kot na primer Mozilla Firefox ali Google Chrome.